SIT1602AC-23-18E-33.333330E
MFR.Part #
SIT1602AC-23-18E-33.333330E
JLCPCB Part #
C1236109
Description
-20℃~+70℃ 1.8V 3.9mA 33.33333MHz LVCMOS ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS