SIT1602AC-22-33E-74.250000E
Extended
Manufacturer
SiTime
MFR.Part #
SIT1602AC-22-33E-74.250000E
JLCPCB Part #
C1175969
Package
SMD-4P
Description
-20℃~+70℃ 3.3V 4.5mA 74.25MHz LVCMOS ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS