SIT1602AC-22-33E-66.666600E
MFR.Part #
SIT1602AC-22-33E-66.666600E
JLCPCB Part #
C1178292
Description
-20℃~+70℃ 3.3V 4.5mA 66.6666MHz LVCMOS ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS