SIT1602AC-13-33E-33.333000E
MFR.Part #
SIT1602AC-13-33E-33.333000E
JLCPCB Part #
C1198238
Description
-20℃~+70℃ 3.3V 33.333MHz 4.5mA LVCMOS ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS