SIT1602AC-13-18S-75.000000D
Extended
Manufacturer
SiTime
MFR.Part #
SIT1602AC-13-18S-75.000000D
JLCPCB Part #
C1166555
Package
SMD-4P
Description
-20℃~+70℃ 1.8V 3.9mA 75MHz LVCMOS ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS