SIT1602AC-13-18S-38.400000D
MFR.Part #
SIT1602AC-13-18S-38.400000D
JLCPCB Part #
C1172770
Description
-20℃~+70℃ 1.8V 3.9mA 38.4MHz LVCMOS ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS