SIT1602AC-12-33E-72.000000D
MFR.Part #
SIT1602AC-12-33E-72.000000D
JLCPCB Part #
C1174721
Description
-20℃~+70℃ 3.3V 4.5mA 72MHz LVCMOS ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS