SIT1602AC-12-33E-12.000
MFR.Part #
SIT1602AC-12-33E-12.000
JLCPCB Part #
C1178543
Description
-20℃~+70℃ 12MHz 3.3V 4.5mA LVCMOS ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS