SIT1602AC-12-18E-33.333330D
Extended
Manufacturer
SiTime
MFR.Part #
SIT1602AC-12-18E-33.333330D
JLCPCB Part #
C1176984
Package
SMD-4P
Description
-20℃~+70℃ 1.8V 3.9mA 33.33333MHz LVCMOS ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS