SIT1602ACT82-18E-75.000000Y
MFR.Part #
SIT1602ACT82-18E-75.000000Y
JLCPCB Part #
C1146444
Description
-20℃~+70℃ 1.8V 3.9mA 75MHz LVCMOS ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS