SIT1602ACR71-18E-24.576000D
MFR.Part #
SIT1602ACR71-18E-24.576000D
JLCPCB Part #
C1508339
Description
-20℃~+70℃ 1.8V 24.576MHz 3.9mA LVCMOS ±20ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS