SMBJ30A-MK
Extended
Manufacturer
ShunYe
MFR.Part #
SMBJ30A-MK
JLCPCB Part #
C4944940
Package
SMB
Description
-65℃~+150℃ 30V 36.8V 48.4V 5uA 600W@10/1000us TVS Unidirectional SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS