MBR20150FCT
Extended
Manufacturer
ShunYe
MFR.Part #
MBR20150FCT
JLCPCB Part #
C5367622
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 150A 150V 20A 50uA@150V 850mV@10A TO-220F Schottky Diodes ROHS