BZT52C9V1
Extended
Manufacturer
ShunYe
MFR.Part #
BZT52C9V1
JLCPCB Part #
C22387214
Package
SOD-123
Description
1 Independent 30Ω 500mW 500nA 8.5V~9.6V 9.1V ±5% SOD-123 Zener Diodes ROHS