TSW-3E-GT50
Extended
Manufacturer
Shinmei
MFR.Part #
TSW-3E-GT50
JLCPCB Part #
C294480
Package
SMD
Description
-20℃~+70℃ 1.4mm 12V 30,000 Cycles 50mA 6.4mm 6.5mm No Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical White Without Bracket SMD Tactile Switches ROHS