MQS-100A-5L3PT
Extended
Manufacturer
Shinmei
MFR.Part #
MQS-100A-5L3PT
Description
-25℃~+85℃ 100mA 100mA 10mm 30V 31.65mm 7.2mm SPST-NO Straight Lever - Limit Switches ROHS