SMCJ43CA
Extended
Manufacturer
Shikues
MFR.Part #
SMCJ43CA
JLCPCB Part #
C2687513
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 19.6A 43V 5uA 60.5V 76.7V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS