SMCJ100A
Extended
Manufacturer
Shikues
MFR.Part #
SMCJ100A
JLCPCB Part #
C5155880
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 100V 128V 162V 5uA 9.3A TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS