SKQ45N06AD
Extended
Manufacturer
Shikues
MFR.Part #
SKQ45N06AD
JLCPCB Part #
C962766
Package
DFN-8L(5x6)
Description
-50℃~+150℃ 1 N-channel 17mΩ@4.5V 2.5V 60V 69W N-Channel DFN-8L(5x6) MOSFETs ROHS