SKNR5040-100M
Extended
Manufacturer
Shikues
MFR.Part #
SKNR5040-100M
JLCPCB Part #
C7587790
Package
SMD,5x5mm
Description
10uH 2.1A 2.35A 83mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS