SKNR4020-2R2M
MFR.Part #
SKNR4020-2R2M
JLCPCB Part #
C7587800
Package
SMD,4x4mm
Description
1.85A 2.2uH 3.4A 52mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS