SKNR4018-4R7M
Extended
Manufacturer
Shikues
MFR.Part #
SKNR4018-4R7M
JLCPCB Part #
C7587825
Package
SMD,4x4mm
Description
1.2A 1.7A 117mΩ 4.7uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS