SKNR3015-4R7M
Extended
Manufacturer
Shikues
MFR.Part #
SKNR3015-4R7M
JLCPCB Part #
C7587787
Package
SMD,3x3mm
Description
1.09A 1.1A 163mΩ 4.7uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS