SK12N65B-TF
MFR.Part #
SK12N65B-TF
JLCPCB Part #
C5341222
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.9nF 12A 2V 33pF@25V 52nC@480V 600mΩ@10V 650V 73W TO-220F MOSFETs ROHS