RB751S-40
Extended
Manufacturer
Shikues
MFR.Part #
RB751S-40
JLCPCB Part #
C7424581
Package
SOD-523
Description
200mA 30mA 370mV 40V 500nA Standalone SOD-523 Schottky Diodes ROHS