RB161M-20
Extended
Manufacturer
Shikues
MFR.Part #
RB161M-20
JLCPCB Part #
C130876
Package
SOD-123
Description
1A 1mA@20V 20V 450mV@1A 9A Independent SOD-123 Schottky Diodes ROHS