MMBZ9V1A
Extended
Manufacturer
Shikues
MFR.Part #
MMBZ9V1A
JLCPCB Part #
C7424578
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 225mW 300nA 8.65V~9.56V 9.1V SOT-23 Zener Diodes ROHS