MMBZ15VA
Extended
Manufacturer
Shikues
MFR.Part #
MMBZ15VA
JLCPCB Part #
C122858
Description
-55℃~+150℃ 1.9A 12V 15V 21V 40W@1ms 50nA TVS Unidirectional SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS