MMBZ12VA
Extended
Manufacturer
Shikues
MFR.Part #
MMBZ12VA
JLCPCB Part #
C171006
Description
-55℃~+150℃ 12V 17V 2.35A 200nA 40W 8.5V TVS Unidirectional SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS