MBR20200CT
Extended
Manufacturer
Shikues
MFR.Part #
MBR20200CT
JLCPCB Part #
C962745
Package
TO-220
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 150A 200V 20A 50uA 920mV TO-220 Schottky Diodes ROHS