GBLC24CI
Extended
Manufacturer
Shikues
MFR.Part #
GBLC24CI
JLCPCB Part #
C962739
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1uA 24V 26.7V 350W 56V 6A Bidirectional TVS SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS