GBLC12CI
Extended
Manufacturer
Shikues
MFR.Part #
GBLC12CI
JLCPCB Part #
C962737
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 12A 12V 19V 1uA 28.6V 350W Bidirectional TVS SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS