BZT52C4V7
Extended
Manufacturer
Shikues
MFR.Part #
BZT52C4V7
JLCPCB Part #
C216711
Package
SOD-123
Description
1 Independent 130Ω 2uA@1V 4.4V~5V 4.7V 500mW SOD-123 Zener Diodes ROHS