BZT52C18
Extended
Manufacturer
Shikues
MFR.Part #
BZT52C18
JLCPCB Part #
C216725
Package
SOD-123
Description
1 Independent 100nA@13V 16.8V~19.1V 18V 45Ω 500mW SOD-123 Zener Diodes ROHS