BZT52C13
Extended
Manufacturer
Shikues
MFR.Part #
BZT52C13
JLCPCB Part #
C216722
Package
SOD-123
Description
1 Independent 100nA@10V 12.4V~14.1V 13V 35Ω 500mW SOD-123 Zener Diodes ROHS