BZT52B30
Extended
Manufacturer
Shikues
MFR.Part #
BZT52B30
JLCPCB Part #
C5356493
Package
SOD-123
Description
1 Independent 100nA@23V 29.4V~30.6V 30V 500mW 80Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS