RU30L15H
Extended
Manufacturer
Shenzhen ruichips Semicon
MFR.Part #
RU30L15H
JLCPCB Part #
C181987
Package
SOP-8
Description
1 P-Channel 14.5A 2.3nF 2.5V 250pF 28mΩ@4.5V 3.1W 30V 50nC@10V SOP-8 MOSFETs ROHS