RU20P7C-A
Extended
Manufacturer
Shenzhen ruichips Semicon
MFR.Part #
RU20P7C-A
JLCPCB Part #
C2977192
Package
SOT-23-3
Description
-55℃~+150℃ 1.1V 1.3W 10nC@10V 135pF 20V 38mΩ@2.5V 5A 640pF 65pF SOT-23-3 MOSFETs ROHS