SRT1125A
Extended
Manufacturer
Shenzhen lanson Elec
MFR.Part #
SRT1125A
JLCPCB Part #
C182981
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-55℃~+125℃ 1.25A 12.8 250V 5.08mm 7.2mm 8.5mm Radial Lead Cartridge Fuse 插件,P=5.08mm Disposable fuses ROHS