SMT1315A
Extended
Manufacturer
Shenzhen lanson Elec
MFR.Part #
SMT1315A
JLCPCB Part #
C182453
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 3.15A 4mm 5.08mm 7.7mm 72 8.4mm Square Fuse 插件,P=5.08mm Disposable fuses ROHS