24E0750A
Extended
Manufacturer
Shenzhen lanson Elec
MFR.Part #
24E0750A
JLCPCB Part #
C182450
Package
2410
Description
-55℃~+125℃ 1.3 2.6mm 2.6mm 250V 250V 50A 6.1mm 750mA Surface Mount Fuse 2410 Disposable fuses ROHS