YLR28-4-50F-W
MFR.Part #
YLR28-4-50F-W
JLCPCB Part #
C521526
Description
4W 50mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2728 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS