YLR28-4-20F-W
MFR.Part #
YLR28-4-20F-W
JLCPCB Part #
C469425
Description
20mΩ 4W Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2728 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS