YLR28-4-15F-W
MFR.Part #
YLR28-4-15F-W
JLCPCB Part #
C469424
Description
15mΩ 4W Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2728 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS