YLR28-4-10F-W
Extended
Manufacturer
Shenzhen Yezhan Elec.
MFR.Part #
YLR28-4-10F-W
JLCPCB Part #
C469423
Package
2728
Description
10mΩ 4W Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2728 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS