YLR12-3-35F-W
MFR.Part #
YLR12-3-35F-W
JLCPCB Part #
C489554
Description
35mΩ 3W Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS