YLR12-2-20F-W
Extended
Manufacturer
Shenzhen Yezhan Elec.
MFR.Part #
YLR12-2-20F-W
JLCPCB Part #
C469377
Package
2512
Description
20mΩ 2W Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS