Y125-15-2J
Extended
Manufacturer
Shenzhen Yezhan Elec.
MFR.Part #
Y125-15-2J
JLCPCB Part #
C695801
Package
Plugin,P=15mm
Description
2mΩ Current Sense Resistor Through-hole ±40ppm/℃ ±5% 插件,P=15mm Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS