Y125-10-3J
Extended
Manufacturer
Shenzhen Yezhan Elec.
MFR.Part #
Y125-10-3J
JLCPCB Part #
C695802
Package
Plugin,P=10mm
Description
3mΩ Current Sense Resistor Through-hole ±40ppm/℃ ±5% 插件,P=10mm Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS