Y120-7.5-2J
Extended
Manufacturer
Shenzhen Yezhan Elec.
MFR.Part #
Y120-7.5-2J
JLCPCB Part #
C695799
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
2mΩ Current Sense Resistor Through-hole ±40ppm/℃ ±5% 插件,P=7.5mm Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS